Товариство з обмеженою відповідальністю “Укрветпромпостач” м. Бровари - вітчизняний виробник ветеринарної продукції, посідає провідне місце за обсягом виробництва та асортиментом продукції в Україні.

Препарати виробництва ТОВ “Укрветпромпостач” мають високу якість із гарантованою результативністю та оптимальною ціною.

Підприємство створено в 1990 році і на сьогоднішній день є найбільшою і найстабільнішою виробничо-комерційною компанією в галузі забезпечення повного асортименту сучасних і ефективних хіміко-фармацевтичних та біологічних ветеринарних лікарських засобів,  а також предметів зоотехнії і штучного запліднення тварин.

Швейний цех підприємства запропонує Вам широкий вибір медичного та робочого одягу, який виготовляється з якісних тканин спеціального призначення. Надаються послуги ветеринарної кліники по обслуговуванню та лікуванню тварин.

Наразі ми є ексклюзивним дистриб'ютором провідних світових компаній-виробників хіміко-фармацевтичних та імунобіологічних ветеринарних препаратів.

ТОВ “Укрветпромпостач” плідно співпрацює з провідними науковими установами та практикуючими ветеринарними фахівцями України та інших країн світу.

Адреса: Україна, м. Бровари, вул. Будьонного, 23А (Гельсінської групи, 23А)
Телефони:

+38 (04594) 7 00 14
+38 (098) 444 73 55
+38 (066) 444 73 55