В систему управління виробництвом ТОВ “Укрветпромпостач” входять підрозділи, спеціалісти яких забезпечують планування виробництва, матеріально-технічне забезпечення, контроль якості продукції на всіх стадіях виробничого процесу. На підприємстві діє система вхідного, поопераціного та кінцевого контролю продукції. Також наявні чисті кімнати, які являються показником технології виробництва і забезпечення якості.

Чисті кімнати — приміщення, в якому контролюється рахункова концентрація аерозольних часток, і яке побудоване і використовується так, щоб звести до мінімуму надходження, генерацію і накопичення часток всередині приміщення, і в якому, при необхідності, контролюються інші параметри, наприклад, температура, вологість і тиск.

У фармації чистота приміщень є одним з факторів, що забезпечують виконання принципового положення GMP: “Ніякий процес завершальної стадії виробництва або контроль якості готового продукту не може розглядатися як єдиний засіб забезпечення стерильності та інших показників якості продукції. Якість закладається технологією і організацією виробництва, у тому числі чистотою технологічних середовищ”. Чистота навколишнього середовища та устаткування — одне з критичних вимог GMP, для виконання яких і служать чисті приміщення.

Продукція, що виготовляється компанією “Укрветпромпостач” відповідає нормативам і технічним документам, а також всім вимогам замовника. Завдяки потужній виробничій базі, широкому переліку препаратів та нашій клієнтоорієнтованості, Ви гарантовано отримаєте готовий продукт, який відповідатиме вимогам і очікуванням наших споживачів.

Адреса: Україна, м. Бровари, вул. Будьонного, 23А (Гельсінської групи, 23А)
Телефони:

+38 (04594) 7 00 14
+38 (098) 444 73 55
+38 (066) 444 73 55